HomeStar

https://www.frumec.nl/wp-content/uploads/2020/10/STAR-TRINCIA-180_1.jpg

De STAR cutter is een ideale machine voor de behandeling van scheuten van wijnstokken en/of boomgaarden met een diameter van 5 cm, geschikt voor tractoren van 30-70 pk.

De zeer robuuste configuratie van de machine zorgt voor uitstekende werkprestaties, mede door de zorgvuldige en nauwkeurige uitbalancering van de rotor en de bijbehorende zelfslijpende staven.
De volledige transmissie van de versnellingsbak met vrijloop, die fundamenteel is voor de veiligheid, sluit zijn cyclus af met een reeks tandriemen in aantal van 3-5, afhankelijk van de verschillende lengtes van de machine.

De werkafmetingen van de STAR-frees zijn 130/145/160/180/200/225 cm.

De afgeronde zijde, die het belangrijkste kenmerk is van het hele Orizzonti-gamma, maakt het mogelijk om uiterst nauwkeurig te werken en te reinigen zonder de stam van eender welk type plant te beschadigen. Compleet met egalisatierol voor verschillende werkhoogtes en rolschrapers om verstopping tijdens het werk te voorkomen. De machine wordt geleverd met een mechanisch bewegingsapparaat, hydraulisch op aanvraag.

  • Standaard uitrusting
  • Technische details
  • Afgeschuinde en afgeronde laterale zijde H.46 cm
  • Drie bevestigingspunten met verstelbaar knoopsgat
  • 10 cm als Extra zijdelingse verplaatsing
  • Achterste rubberen steenbescherming
  • Chroomstaven Ø 50 mm
  • Achterrol met hoge verstelling
  • Hamer Ø 16,5 mm – 1,3 Kg
  • Mes Ø 16,5 mm
  • Mechanische zijdelingse verplaatsing met handvat
  • 2 lijnen van “U”-messen en binnenin gescheurd profiel
  • 8 mm dubbele ijzerconstructie
  • 2.2.2. Mechanismen voor ongevallenpreventie die aan de voorschriften van de EG voldoen
ModelVermogen AanpassingRiemenAfmetingGewicht
STAR 13030/70 hp
22/50 Kw
80 - 80 cm
33 - 97 cm
3145x105 h 46 cm430 Kg
STAR 14530/70 hp
22/50 Kw
80 - 80 cm
33 - 112 cm
3160x105 h 46 cm485 Kg
STAR 16040/70 hp
29/50 Kw
80 - 80 cm
33 - 127 cm
4175x105 h 46 cm520 Kg
STAR 18040/70 hp
29/50 Kw
90 - 90 cm
33 - 147 cm
4195x105 h 46 cm590 Kg
STAR 20040/70 hp
29/50 Kw
100 - 100 cm
33 - 167 cm
4220x105 h 46 cm630 Kg
STAR 22540/70 hp
29/50 Kw
100 - 125 cm
35 - 192 cm
4240x105 h 46 cm735 Kg
ModelHammer MessenRakesPTO
STAR 1301224+128
STAR 1451632+169540
STAR 1601632+1610540
STAR 1802040+2011540
STAR 2002040+2012540
STAR 2252448+2414540
https://www.frumec.nl/wp-content/uploads/2020/09/Frumec-02-e1614780178465.png
M.A. Reinaldaweg 32a
3461 AK Linschoten
Barend Domburg +31 (0)6 45 25 00 45
Aart v.d. Hoeven +31 (0)6 27 88 71 76